Het Overwater team

Een goed opgeleid team met specialisten op verschillende gebieden

Martin Troost

Pensioenadviseur

martin@overwater-pensioen.nl

Amber Hoogwerf

Pensioenadviseur

amber@overwater-pensioen.nl

Hans van Dijk

Assurantie- en Pensioenadviseur

hans@overwater-assurantie.nl

Annemiek Streefkerk

Relatiebeheerder Pensioen

annemiek@overwater-assurantie.nl

Carola Kruisinga

Relatiebeheerder Pensioen

carola@overwater-pensioen.nl

Astrid Smit

Assurantieadviseur

astrid@overwater-assurantie.nl

John Ruizeveld

Assurantieadviseur

john@overwater-assurantie.nl

Bram Kapoen

Assurantieadviseur

bram@overwater-assurantie.nl

Harmen Groenhuijzen

Hypotheekadviseur

harmen@overwater-hypotheek.nl

Marjolein Teklu

Schadebehandelaar

marjolein@overwater-assurantie.nl

Corina Mol

Schadebehandelaar

corina@overwater-assurantie.nl

Thijs Anchelon

Relatiebeheerder

thijs@overwater-assurantie.nl

Manon Zoet

Relatiebeheerder

manon@overwater-assurantie.nl

Hanneke Vos

Relatiebeheerder

hanneke@overwater-assurantie.nl

Pieter Overwater

Relatiebeheerder

pieter@overwater-assurantie.nl

Aline Kock

Relatiebeheerder

aline@overwater-assurantie.nl

Pia Keijzer

Relatiebeheerder

pia@overwater-assurantie.nl

Patricia Gouweloos

Volmachtbeheerder

patricia@overwater-assurantie.nl

Nicole Kuipers

Managementassistente

nicole@overwater-assurantie.nl

Nicole Donkers

Applicatiebeheerder ANVA

n.donkers@overwater-assurantie.nl

Loek Oldenburg

Kwaliteitscoördinator/auditor

loek@overwater-assurantie.nl

Kimberly Hamar de la Brethonière

Financieel medewerkster

kimberly@overwater-assurantie.nl

Marcel Westdijk

Financieel medewerker

marcel@overwater-assurantie.nl

Ontdek nu ook onze App

Met onze App heeft u in een handomdraai alle belangrijke informatie bij de hand. Meld direct uw schade of plan zelf een afspraak in.

Blijf op de hoogte

Door onze nieuwsbrief houden wij onze bestaande en toekomstige relaties op de hoogte van de ontwikkeling van ons kantoor en ons vakgebied.